O nas

Turysta znajduje się w miejscowości Charzykowy. Charzykowy są pięknie położoną, oddaloną o 6 km od Chojnic miejscowością wypoczynkową na południowym skraju Parku Narodowego "Bory Tucholskie". Miejscowość otoczona jest lasami iglastymi oraz czystymi jeziorami. Jezioro Charzykowskie jest jednym z centrów żeglarstwa regatowego w Polsce.

Naszym Klientom oferujemy miejsca noclegowe w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Zajmujemy się organizacją wszelkiego typu imprez, bankietów, konferencji i szkoleń. Organizujemy różne formy aktywnego wypoczynku (żeglarstwo wodne i lodowe, łyżwy, kuligi, paintball, kręgle, wizyty w Parku Wodnym, wycieczki statkiem). Zapewniamy, że spędzając u nas urlop bądź organizując imprezy czy szkolenia będą Państwo zadowoleni. Aktywny wypoczynek, który organizujemy z pewnością poprawi Państwa samopoczucie oraz pozwoli poznać jeden z najbardziej urokliwych zakątków kraju.

W naszej restauracji, podzielonej na cztery sale, jesteśmy w stanie pomieścić 160 osób. Miejsca noclegowe w 11 pokojach znajdzie 33 gości. Jeżeli są państwo zainteresowani zorganizowaniem imprezy wymagającej większej ilości noclegów, umożliwiamy zakwaterowanie w pobliskich, odległych o kilkadziesiąt metrów ośrodkach. Nasze pokoje wyposażone są w samodzielne łazienki, telewizory, a niektóre w kominek. We wspaniałe widoki rozpościerające się z okien wyposażyła nas natura.

Naszym gościom stworzyliśmy również możliwość dostępu do internetu. Nasz obiekt funkcjonuje od 1968 roku. W roku 2004 przeszedł gruntowny remont. Serdecznie zapraszamy.